Bali Adventure Expedition 27.04-5.05.2024

Wyobraź sobie doświadczenie niezwykłości Bali daleko wykraczające poza zapierające dech w piersiach widoki. Na tej wyprawie przeżyjesz aktywną przygodę oraz doświadczysz energii wodospadów, dżungli, majestatu gór, wulkanów, jezior i morza.

Zapraszamy Cię do doświadczenia niezwykłości Bali daleko wykraczającej poza zapierające dech w piersiach widoki. Do zasmakowania niezwykłości Raju, doświadczenia miejsc i wrażeń, które odkryłyśmy eksplorując Bali i chcemy się nimi z Tobą podzielić.

☯️ Ubud – światowa stolicy jogi, kultury i sztuki
☯️ Lovina i rejs na spotkanie z delfinami
☯️ Wodospad w Les
☯️ Ceremonia prowadzona przez balijskiego Kapłana
☯️ Warsztaty wdzięczności Canang Sari
☯️ Rozpieszczania ciała balijskimi masażami i zabiegami
☯️ Trekking w dżungli z lokalnym przewodnikiem
☯️ Wycieczka na pola ryżowe Tegallalang
☯️ Wodospady Sekumpul
☯️ Rafting lub rowerowa wycieczka
☯️ Trekking na Wulkan Batur lub Agung (dla chętnych)
☯️ Praktyki pracy z ciałem i oddechem

INFO I ZAPISY: TUTAJ

ZAPRASZAJĄ:

Sylwia Magdalena Buczak (Sztuka Dobrostanu)
Trenerka dobrostanu, instruktorka relaksacji, technik oddechowych, jogi, pilates core oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutka i Aromacoach.Prowadzi zajęcia i warsztaty z naturalnych sposobów przywracania równowagi psychofizycznej i osiągania dobrostanu. Wspiera w poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu i odkrywaniu pełni swojego potencjału. Wszechstronnie korzysta z technik pracy z ciałem, technik relaksacyjnych, technik oddechowych, aromaterapii, Ajurwedy i arteterapii. Kocha Bali od pierwszej wizyty i chętnie tam wracatworząc autorskie projekty.

Daria Szychta (Ohana) organizatorka i opiekunka wyjazdu. Na co dzień odkrywa klimatyczne miejsca, w których każda chwila staje się niezapomnianą. Zafascynowana ludźmi – tych najfajniejszych zaprasza do współtworzenia wyjazdów. Uwielbiam spędzać czas aktywnie i na powietrzu, najlepiej w podróży!

Om SwastiastuNiech dobro płynie we wszystkich kierunkach.