Praktyka dla Ciała, Umysłu i Duszy

Regularna praktyka pracy z ciałem i umysłem na bazie jogi, zdrowego kręgosłupa, pilates core z technikami oddechowymi i aromaterapią daje możliwość zadbania o Siebie na co dzień. Zapraszam Cię do łagodnego ruchu, uwalniającego napięcia z ciała i umysłu, pogłębiającego oddech, uruchamiającego swobodny przepływu Energii w ciele. To zaprasza więcej witalności, swobody i dobrostanu w ciele, w umyśle i w życiu.

Kręgi Kobiet 

Zapraszam Cię Kobieto do Przestrzeni odkrywania Twojej Mocy i Pełni Potencjału. Przestrzeni poznawania Siebie, rozpoznawania potrzeb i marzeń. Do świadkowania sobie w tym z innymi Kobietami. Podczas comiesięcznych spotkań „Pełnia Kobiecości” tworzymy w Kręgu Kobiet bezpieczną, wzmacniającą Przestrzeń gdzie się wzajemnie inspirujemy i rozwijamy. Korzystamy z dobrodziejstw różnych narzędzi i praktyk- z Medycyny Kręgu Kobiet, dobrodziejstw pracy z ciałem, technik relaksacji, technik arteterapeutycznych i rozwojowych.

Warsztaty wyjazdowe

Retreaty wyjazdowe to doświadczenie głębokiej regeneracji. Zatrzymujemy się w pędzie życia, w naturze, w pięknych miejscach do jakich zapraszam. Tworzę dla grupy Przestrzeń do zadbania o ciało, umysł i emocje. Do odkrycia w Sobie na nowo świeżej Energii. Do powrotu do równowagi psychofizycznej i Mocy. Dzielę się technikami oraz narzędziami, którymi na co dzień możesz się wspierać w budowaniu dobrego samopoczucia i zdrowia. Taki wyjazd to ogromny zastrzyk energii i naładowanie baterii energią życiową, endorfinami i witalnością. To piękny prezent dla Siebie lub kogoś bliskiego. Cudowna okazja do zadbania o swoje zdrowie, dobre samopoczucie i harmonię. Zapraszam Cię do tego doświadczenia.

Warsztaty dobrostanowe

Tworzę, wspieram i uczestniczę w dobrostanowych inicjatywach i projektach wspierających zdrowie, dobre samopoczucie i rozwój. Szczególnie bliskie mi jest wzMOCnianie Kobiet. Robię to na co dzień zapraszając Kobiety do odkrywania swojego Potencjału, Zasobów i przejawiania swojej Pełni podczas regularnej praktyki, wyjazdów i Kręgów Kobiet. Uwielbiam Synergię Połączeń – jeśli chcesz mnie zaprosić do Twojego projektu, współdziałania, lub bym wzbogaciła organizowany przez Ciebie Event – skontaktuj się ze mną.