Pełnia Kobiecości Krąg Kobiet

Cykl Spotkań dla Kobiet „Pełnia Kobiecości” to Przestrzeń odkrywania Kobiecej Mocy, zasobów, pełni potencjału, inspiracji, rozpoznawania potrzeb i marzeń. Celem projektu jest wzmacnianie Kobiet i integrowanie ich wokół tematów takich jak dobrostan, zdrowie, rozwój, potrzeba wspólnoty, rozwój pasji.

Podczas autorskich zajęć pracując metodami, Medycyny Kręgu Kobiet, pracy z ciałem, technik relaksacji, technik arteterapeutycznych i rozowojowych będziemy rozpoznać, rozwijać i tworzyć przestrzeń do głębokiego połączenia ze Sobą i Kobiecą Mocą.

Spotykamy się w Kręgu Kobiet, który jest bezpieczną przestrzenią, w której spotkasz się sama ze sobą i z innymi kobietami. Tu doświadczysz zrozumienia, wzmocnienia, wsparcia i inspiracji. Tu możesz wyrazić to co leży Ci na sercu, albo podzielić się tym co dobre wspierając inne kobiety. Możesz też po prostu być, poza słowami i w swojej ciszy.

Spotkania odbywają się co miesiąc w Filii Bielańskiego Ośrodka Kultury Estrady 112.

Najbliższe terminy: 23 luty i 22 marca g. 18:30

23 luty 2024 “Pełnia Kobiecości – Sztuka Odpuszczania”

Spotykamy się tuż przed lutową Pełnią, która kończąc cykl Księżyca zaprasza, by pozwolić odejść temu co czas już zostawić, co się dopełniło. W kobiecym Kręgu przy ziołowym, relaksującym naparze znajdziesz inspirację do rozwoju, zadbania o Siebie oraz życzliwą obecność.
W części warsztatowej wyciszysz umysł i połączysz z ciałem za pomocą łagodnego ruchu, oddechu i esencji roślin. Doświadczysz uwalniającej praktyki oraz rytuału odpuszczania. 
Zabierz: koc do przykrycia się lub szal.

Zapisy na spotkanie 23 lutego: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/56195

Aby otrzymywać informacje o kolejnych terminach zostaw dane w formularzu.

Info i zapisy: https://forms.gle/xqe4EHLtCtnKD6BS9