Bali. Powrót do domu

Zamknij oczy i poczuj intencję tej Podróży:

…wyobraź sobie Miejsce, które pulsuje Najczystszą Energią, emanuje Mocą i jest Medycyną
…wyobraź sobie odkrywanie Raju, Wyspy Bogów i Najświętszego ze Świętych miejsc, które swoją wibracją wspiera intencje, harmonizuje i przypomina o Boskości Stworzenia
…wyobraź sobie głębokie Połączenie z Naturą, która na każdym kroku przypomina Ci, że życie jest Cudem, która karmi Cię obficie, zaprasza do zachwytu, celebrowania, smakowania i doświadczania
…wyobraź sobie bezwysiłkowe odczuwanie wysokich wibracji radości, wdzięczności i Koherencji Serca
…wyobraź sobie spokój, zaufanie i radość jaka towarzyszy powrotowi do Domu ❤

Stwarzamy możliwość doświadczenia niezwykłości Bali daleko wykraczającą poza zapierające dech w piersiach widoki.
Do zasmakowania niezwykłości Raju, doświadczenia miejsc i wrażeń, które dla nas są najcenniejszymi skarbami, a nasze Serca chcą się tym z Tobą nimi podzielić.
Podczas tej Podróży nie tylko odwiedzisz piękne i unikalne miejsca na wyspie Bogów, ale także odbędziesz głęboko transformującą wewnętrzną podróż.
Dzień po dniu starannie skomponowany program, prowadzenie oraz Energia Bali będą wspierać Twoje intencje, głęboką regenerację, uzdrowienie i powrót do Domu – do Twojego Serca.

Doświadczysz głębokiego połączenia z Naturą, smaków, zapachów, kolorów i obfitości Bali – energii wodospadów, dżungli, majestatu gór, wulkanów, jezior i morza. Przypomnisz sobie o Twojej prawdziwej Naturze i doświadczając Medycyny Bali doświadczysz uzdrowienia. Bo wyspa swoją energią uzdrawia. Jako Światowe Centrum Oczyszczania, Bali oczyszcza krew Ziemi, a tym samym oczyszcza duszę i ciało.

Zapraszamy Cię w tej Podróży do:

☯️ Wspierającej Przestrzeń głębokiego odpoczynku i odnowy w Raju
☯️ Doświadczenia lokalnej kultury, religii i zwyczajów Bali
☯️ Bezpośredniego, żywego kontaktu z Balijczykami, balijską rodziną i poznania Bali także od kuchni
☯️ Doświadczenia Duchowości Bali – Ceremonii oraz Rytuałów prowadzonych przez balijskich Kapłanów
☯️ Odwiedzenia najpiękniejszych balijskich Świątyń – Miejsc Mocy
☯️ Rozpieszczenia ciała balijskimi masażami i zabiegami
☯️ Relaksu w termalnych źródłach nad największym jeziorem Bali
☯️ Doświadczenia SPA i źródlanej wody w mitycznej kamiennej jaskini
☯️ Wycieczki na Pola Ryżowe
☯️ Doświadczenia energii i mocy Wodospadów
☯️ Zasmakowania uroków Ubud – światowej stolicy jogi, kultury i sztuki
☯️ Doświadczenia dobrodziejstw praktyk pracy z ciałem, oddechem, umysłem i energią.
☯️ Wyprawy trekkingowej na Wulkan Batur (dla chętnych)

I dużo dużo więcej!

Część wyjazdu będzie objazdowa. Zadbałyśmy by przebiegała komfortowo organizując klimatyzowane, wygodne busy oraz starannie planując program i trasy podróży. W drugiej części wyjazdu spędzimy 8 dni na północy wyspy w klimatycznym, kameralnym, ale przestronnym miejscu zaledwie 30 m od morza prowadzonym przez uroczą balijską rodzinę.

ILOŚĆ MIEJSC – 10

Jeśli czujesz calling na Bali i Nasze zaproszenie do Domu, do Życia Pełnią Życia, do Czucia, do Serca
Jeśli chcesz otrzymać szczegółowy program dzień po dniu oraz informacje zapraszam Cię do kontaktu: sylwia@sztukadobrostanu.pl
+48 606 100 163

ZAPRASZAJĄ:

Sylwia Magdalena Buczak (Sztuka Dobrostanu)
Jestem Przewodniczką w drodze do Dobrostanu. Instruktorką relaksacji, technik oddechowych, jogi oraz zdrowego kręgosłupa. Arteterapeutką i Aromacoachem. Odkąd pamiętam eksploruję naturalne i holistyczne techniki i sposoby przywracania równowagi psychofizycznej. To moja pasja i życiowa Droga, którą od 7 lat profesjonalnie dzielę się ze Światem, wspierając w poprawie jakości życia, zdrowia, redukcji stresu oraz odkrywaniu pełni swojego potencjału.
Prowadzę warsztaty, zajęcia pracy z ciałem, wyjazdy rozwojowe, holistyczne detoksy oraz Kręgi Kobiet.
Żyję i działam holistycznie, wszechstronnie korzystając z technik pracy z ciałem, technik oddechowych, relaksacji, wizualizacji, aromaterapii, Ajurwedy, arteterapii, medycyny ortomolekularnej.
Stwarzam Przestrzeń, w której możesz się zatrzymać, odetchnąć, zrelaksować i wrócić do Siebie. Do Twojego Centrum – Serca.

Marta Kostrzewa – jestem kobietą która stale uczy się podążać za głosem swego serca. Robię tylko to co kocham i z czym czuję spójność. Podążając za podszeptami serca przemierzyłam pół świata aby wylądować na Bali. Od kiedy pierwszy raz 6 lat temu pojawiłam się tutaj, poczułam jakby wiara w magię życia, którą nosiłam w sobie od dawna została w jednej chwili urzeczywistniona. Takiego poczucia przepływu i celebracji nie doświadczyłam nigdy wcześniej. Duch Bali szybko zaprowadził mnie na północ wyspy, do dżungli, w której odnalazłam DOM. W jednej chwili stało się dla mnie jasne, że będę tu mieszkać. Wiedziałam, że wybór jest dokonany. Mogłam poddać się przepływowi lub stawiać opór. I takim sposobem mieszkam tu już kilka lat. Od początku pragnęłam podzielić się energią tej magicznej wyspy tysiąca bogiń. Lecz najpierw życie zaprosiło mnie do odbycia wewnętrznej, głęboko transformującej podróży do korzenia mnie samej. W pełni zanurzając się w tkance codziennego życia, jednocześnie spędzałam tygodnie w ciszy i świadkowaniu zmienności, nieprzewidywalności i cykliczności Natury, ucząc się pokory do jej siły, odnajdując siebie w niej. Teraz zapraszam Ciebie do mojego świata.

Om SwastiastuNiech dobro płynie we wszystkich kierunkach